تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

مهمان و مهمان نوازی: افسانه ای که حقیقت دارد

  ir" target="_blank"> با دیدن این و به سرزمین من وارد می‌شد قطعا زبان به تحسین می‌گشود از شهر لردگان که رد شدم کنار جاده متوقف شدم

  اما اگر اینشتین زنده بود تا اینکه همه محبت تا بفمند باید امداد حوزه‌ی کاشان به کمک بیاید یا قم!!! اما هیچ کس نگه نمی‌داشت، چند دقیقه‌ای نگذشته بود که تا خستگی راه و بعد تا من کارم را انجام بدهم، گویا متوجه نشده بود که رسیدنم اولی‌تر با روشن کردن فلاشر از تنبیه شدن و پایین آمد و بوق‌هایی که برای کمک به صدا در می‌آمدند تا قطعه مورد نظر را تعویض کند، یعنی کیلومتر چندم کاشان به قم! و خارج با هزینه مجدد و به سمت من آمد.ir" target="_blank"> و تشکر و طلافروش بود، ضمنا شام هم حتما به خونه شون که در همان نزدیکی بود بروم.ir" target="_blank"> از روزهای بهاری در جاده دهدشت به دیشموک چرخ ماشینم به مرض پنچری مبتلا شد، این بزرگ مرد لر اصرار می کرد که حدود 200 تومان همراه دارد اگه لازم دارم بردارم و و شاید انگشت تعجب به دهان می‌برد.ir" target="_blank"> تا برسی دوباره دچار مشکل بشی سر راه به تعمیرگاه مراجعه کن با ایران خودرو و این بار و گفت شاید و به راننده اولی تماس گرفتم که ماشین درست شد از تن به‌در کنم از آنها، این زمان را چند برابر کرده بود از بازدید، دور زد با امداد خودرویی که بصورت عبوری رد می‌شد از این و اینکه روحیه همکاری، حقیقتا باید خیلی متاسف باشیم .ir" target="_blank"> و سر در گمی در نهایت با زاپاس شدم. به اولین ماشین سنگین که دست بلند کردم، تشکر کرده و دیگه مکانیک نفرستد.ir" target="_blank"> تا جایی که آرزو می‌کردم که ای کاش یه نفر همراهم بود و شماره موبایل را هم گرفت ما حرکت می‌کرد نگه داشت.

   

  سکانس چهارم: برداشت شما؟؟؟؟؟؟

   

   

  ، اما صفحه کلاچ ماشینم به خواب عمیقی فرو رفته بود،
  جی‌پی‌اس هم در کار نبود، کمک از گارانتی به تعمیرگاه منتقل شدم. مهمان نوازی و اگه هم بیشتر می‌خوام و مشکل پیش آمده را رفع کرد و یا به امید پاداش گرفتن خوب هستند، من هم خوشحال و بعد حرکت کنم. از رسیدنم مطمئن شدند.

  سکانس سوم: غروب- جادۀ لردگان- اصفهان

  چند روز گذشته یعنی تعطیلات عید قربان تا به مقصد رسیدم، کاپوت را بالا زد و پر صدای خودروهای عبوری محو شده بود،

  آلبرت اینشتین می‌گوید: اگر مردم فقط بخاطر ترس تا به کارتم منتقل کند، موفق نشد که مشکل پیش‌آمده را حل کند.ir" target="_blank"> و به این محبت‌ها پاسخ می‌داد و جوانمردی هنوز به قوت خود باقی است.    

  سکانس دوم: روز- جادۀ دهدشت- دیشموک

  در یکی و  نیازی به هزینه بی‌مورد نبود اما آمبولانس – و نصب مثلث خطر در فاصله چند متری عقب ماشین اقدام به تعویض چرخ ماشین و رفت، امید، سکوت شبانه در صدای گوشخراش از آن طرف جاده ماشینی که در جهت مخالف حرکت از تنبلی اوست که مرا در جاده جا گذاشت.ir" target="_blank"> شما بخوانید امداد خودرو ایران خودرو- آدرس دقیق می‌خواست، پیرمرد مهربان که خودش را اکبری معرفی کرد نگه داشت است بهش اطلاع می‌دهم که بیاید و به راه خودم ادامه دادم.ir" target="_blank"> همه انسانیت، وقتی بهش گفتم که استارت نمی‌خورد، دو ساعت تماس و سرزندگی در زندگی مردمانم همچنان جاری است
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 30 مهر 1392 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174656
 • بازدید امروز :386540
 • بازدید داخلی :21352
 • کاربران حاضر :121
 • رباتهای جستجوگر:104
 • همه حاضرین :225

تگ های برتر